• Свеж
UUShop Кожата Налепница Decal Покритие за Playstation PS5 CD Диск Издание Конзола и Контролори Пурпурна Ѕвезденото Небо

UUShop Кожата Налепница Decal Покритие за Playstation PS5 CD Диск Издание Конзола и Контролори Пурпурна Ѕвезденото

DEN 479.76

Од стока
Достапно.

Висок квалитет на графика винил кожата налепница Заштитник За PS5. Исклучително тенка и издржливи,мала Тежина Високо Квалитетен Материјал навистина Не Кожа Материјал.Лесно да се Примени и Отстранување,отстрани без никакви остатоци.Ја прави вашата конзола и контролори на ексклузивен изглед.Донесе ексклузивен личност конзола на кожата.Само одговара за PS5 CD Верзија Диск Издание, НЕ одговара за PS5 Дигитална Верзија.

За производот

Купувачите избираат и