• Свеж
MEECO Е ЦРВЕНА ЃАВОЛОТ 121 Печки за Цемент и Огниште Малтер

MEECO Е ЦРВЕНА ЃАВОЛОТ 121 Печки за Цемент и Огниште Малтер

DEN 977.52

Од стока
Достапно.

Претходна мешани, подготвени за употреба, со висока температура цемент/малтер.Дизајниран за амандман или поправка на напукнато или оштетени firebrick и малтер.Withstands работни температури до 2,000-Степени Ф Сива боја.Направен во САД.Опис на производот Претходна мешани, подготвени за употреба висока температура силикат цемент.Дизајниран за амандман или поправка на напукнато или оштетени firebrick и малтер.Мулти-цел цемент за сврзување и запечатување и ѕидани и метали со работни температури до 2,000-Степен F. Ефикасни во ре-поставување и цементирање furnaces, шпорети, оџак јаки, котли и канал работа.Сива боја.Од Производителот Претходна мешани, подготвени за употреба висока температура силикат цемент.Дизајниран за амандман или поправка на напукнато или оштетени firebrick и малтер.Мулти-цел цемент за сврзување и запечатување и ѕидани и метали со работни температури до 2,000-Степен F. Ефикасни во ре-поставување и цементирање furnaces, шпорети, оџак јаки, котли и канал работа.Сива боја.

За производот

Купувачите избираат и