• Свеж
3 во 1 Силикони Коноп Алатка за Полнење, Cezmkio 11pcs Коноп Алатка Пломби Завршувањето Алатка инјекциска смеса Scraperwith Нерѓосувачки Челик Глава повторна употреба и да го З

3 во 1 Силикони Коноп Алатка за Полнење, Cezmkio 11pcs Коноп Алатка Пломби Завршувањето Алатка инјекциска смеса

DEN 239.76

Од стока
Достапно.

Функцијата 3 во 1 коноп tool kit(11pcs вкупно) може да ви помогне во поправка на јазот и чистење на остаток на лепак, Подобрување на Agglutinating Квалитет и Естетска Смисла на Површината. 4 Парчиња Пломби Завршувањето Алатка Оваа алатка за полнење има 4 пломби завршувањето на алатки кои бил направени од издржлив пластика, лесен за чистење без да губат caulk; И тие се обновливи со долго траење. 5 Силиконски Влошки На Коноп Алатки беше дизајниран со replacable 5 силиконски влошки( вклучувајќи 3Р,6 R,10 R,13 R,15 R,17 R радиус) на Силиконски Влошки се обновливи со долг животен век, лесен за чистење без да губат caulk.Лесен за употреба И-коноп алатки се многу лесно да се чистат со влажна крпа и повторна употреба, намалување на отпадот, како и на пломби, нема потреба за маскирање лента, лесен и брз за употреба, се заштедува на време и пари.Широка Примена Работи добро со повеќето видови на пломби, силикони, смола, инјекциска смеса, и повеќе.Идеален за употреба во тушеви, windows, обвивка, тоне, кади и со латекс, силикони, или акрил caulk.На коноп алатки може да се користат за дома, кујна, купатило, резервоар, прозорец, потоне заеднички, и така натаму.Пакет се Вклучени 1 x 3 во 1 Коноп алатка за полнење 4 x Пломби Завршувањето Алатка 6 x на Силиконски Влошки.

За производот

Купувачите избираат и