• Свеж
Водител на Шест Вез Влакно Конец 8.75 Дворови-Taupe Светлина 12 парче Кутија

Водител на Шест Вез Влакно Конец 8.75 Дворови-Taupe Светлина 12 парче Кутија

DEN 286.32

Од стока
Достапно.

Објектот Тежина : 0.00625 Lb.Земја На Потекло : Кина.Боја : Taupe Светлина.Број На Модел : 4635-1080. ПАЛТА lustrous нијанси, кои се целосно перат; и нудат извонредна colorfastness.Конецот се спакувани 12 skeins по.Увезени.

За производот

Купувачите избираат и