• Свеж
DMC Заробени Памук Везови Тема 327 - по skein

DMC Заробени Памук Везови Тема 327 - по skein

DEN 120.48

Од стока
Достапно.

Бренд : DMC.Количина : по skein.Боја : 327. Состав : 100% Памук.Инструкции за перење : Перат на 60 степени.Информации за производот Бренд : DMC Количина : по skein Боја : 327 Состав : 100% Памук Перење Инструкции : Перат на 60 степени Стил : Заробени Памук.

За производот

Купувачите избираат и