• Свеж
Wondiwe 2.85 V 3400F Супер Capacitor Ниска ESR Висока Фреквенција за Автомобил Напојување

Wondiwe 2.85 V 3400F Супер Capacitor Ниска ESR Висока Фреквенција за Автомобил Напојување

DEN 1245.36

Од стока
Достапно.

★Тоа исто така може да се користи како резерви извор на енергија во електронски уреди како што се RAM меморија, паметни три метри, мотор, часовникот коло, CMOS моќ-надолу заштита и други области. ★Ниска ESR карактеристики кои брзо полнење само потреби неколку секунди. ★Пошироката practicability за автомобил почеток, сончевиот ветар и др. ★Супер capacitor само, други додатоци демо на сликата не е вклучен!. ★За детални спецификации и соодветни модели, ве молиме посетете ја детални вовед во описот дел.

За производот

Купувачите избираат и