• Свеж
OshKosh Б'Gosh Бебе Момчиња Најдобрите Светски Комбинезони

OshKosh Б'Gosh Бебе Момчиња Најдобрите Светски Комбинезони

DEN 407.52

Од стока
Достапно.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Памук.Увезени.Тока затворање.Машина За Миење.Големина 12m-24m : без никел прилепува заедно нозете.Функционална џебови.Prewashed за мекост.Нашите исконски комбинезони се врати на својата омилена класичен стил кој е лесно конвертибилна за сестрана се носат!.

За производот

Купувачите избираат и