• Свеж
Рио Брендови Плажа Прашувам Вилер Делукс Плажа Комунални Свитлива Количка, Сина

Рио Брендови Плажа Прашувам Вилер Делукс Плажа Комунални Свитлива Количка, Сина

DEN 1679.76

Од стока
Достапно.

Трошат помалку време прави и назад патувања со автомобил и повеќе време со пунџа на плажа или парк со Прашувам Вилер Делукс Плажа Количка.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.5" H кога отворен и има максимална тежина капацитет од 100 кг.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.На комунални количка карактеристики на една рака виткање систем, што го прави единствен и лесно да се set-up, кога ќе бидете подготвени да ги користат и паѓаат лесно кога сте подготвени да ги зачувате во вашиот автомобил или гаража, кога ќе завршиш.Направи вашата плажа ден, пикник во паркот, или lakefront авантура повеќе пријатно со Рио Плажа Прашувам Вилер Делукс Плажа Комунални Количка.Премиум карактеристики како голем мрежа за складирање торбичка се совршен за чување на помали, лабави предмети, како крпи, детски играчки, sunblock, и други лични предмети.СОБРАНИ ДИМЕНЗИИ : 27" W x е 36,5" D x 40.

За производот

Купувачите избираат и