• Свеж
СОН ПАРОВИ Жените Faux Крзно Коленото Висока Подигање

СОН ПАРОВИ Жените Faux Крзно Коленото Висока Подигање

DEN 1031.76

Од стока
Достапно.

Подигнете отворање мерки околу 16" наоколу.Функција прекрасен дијамант quilting на нивните страни и дизајн на грбот.Декоративни ретро тока рака за прекрасен изглед.Крзно обрабени поставата топло нозете на ладно ден.Мазна СТП кожа upperr во зависност од colorway.Производ мерења беа направени со користење на големината 7 НАС, М. ширина ве Молиме имајте на ум дека мерењето може да варираат во зависност од големината.

За производот

Купувачите избираат и