• Свеж
Корејски, Јапонски Оброк Различни Пакет - 14 Смета Подарок Нега Пакет Пакет Мостра Асортиман Tteokbokki Зачинета Ramen Пијат Јзо Глупак Кафе се Меша Чајот Третира за Деца Де

Корејски, Јапонски Оброк Различни Пакет - 14 Смета Подарок Нега Пакет Пакет Мостра Асортиман Tteokbokki Зачинета

DEN 986.40

Од стока
Достапно.

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ СНЕК КУТИЈА – Нашите вкусни Азија снек кутија вклучува асортиман на 14 единствен служи закуски кои се совршени за секој, во секое време и насекаде.Се одликува со врвен бренд имиња, има нешто за секој да ужива.Овој висок квалитет кутија сет содржи сакана Јапонски и корејски buldak ramen, пијалоци, чипс, cookies, и третира вие треба да се обиде.Сите закуски се поединечно пакувани и спакувани во нашите домот снек подарок кутија, изработка на овој удобен и идеален за kinki.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК ЗА БИЛО кој ПОВОД – Ова снек кутија со различни примерок снек пакети се идеална за нега пакет за пријателите, студентите, најблиски, воен персонал, канцеларија за пауза соби, патот патувања, одмор, забави, и многу повеќе.Тоа е голема почит подарок да им даде на своите колеги, клиенти, познаници и роднини за секоја прилика како подарок за празници, Денот на Вљубените, Божиќ, денот на Благодарноста, ноќта на Вештерките, Велигден, Денот на Мајката, Таткото Ден, родендени, или дури и како housewarming подарок.РАЗЛИЧНИ ВКУСОВИ – Уживајте во вкусот на различни класичен богати вкусови од асортиман на закуски, оброци, и десерт третира дека секој сака.Примероци како што зачинета ramen, јзо тестенини, пијат јогурт, кафе се меша, и повеќе, сите убаво спакувани во лесно да јадат или да се подготви.Од благи вкусови на топла зачинета и decadent слатка, сте сигурни да се најде ужинка која одговара на вашиот личен вкус палета.Придобивките од различни кутија се допаѓа ова е можност да се обиде на многу различни munchies во вредност цена.ВКУСНИ ГРИЦКИ ЗА СИТЕ – Со нашата вкусна закуска кутија, snacking никогаш не било полесно.Само да се Unha е Азија Снек Кутија!Тоа што обезбедува удобност што можете да нарачате овој една кутија и да добијат голем асортиман на мала големина закуски, лесно првично оброци, и слатка третира.Лесно да ужинка on-the-go или да уживаат во својот оброк.Дали во вашиот начин да работат или студираат дома, ќе треба вкусна закуска во минути.Разни закуски предвидени во оваа кутија за поставување ви овозможува да се обиде храна вие не може да се обиде на друг начин.ДОЛГОТРАЈНИ СВЕЖА ХРАНА – Искуство на вкусот на една нова култура или се потсетиме во носталгични детството вкусови со Unha е Азија Снек Кутија.Совршен за деца и возрасни, овие оброк се запечатени поединечно за лесно да го задржат тоа е свежина без сушење.Светлина и лесно да јадат, тоа е одлично за on-the-go snacking.Секоја кутија комплет се внимателно избрани да ги содржи сите ваши омилени Јапонски и корејски закуски.За најдобри складирање чување : да се Избегне Директна сончева Светлина, да се чува на Ладно и Суво место.

За производот

Купувачите избираат и