• Свеж
2 Кутии Мини Јужна Африка Toothpick Знамиња, BOGO се Купи 1 Кутија од 100 и да Добие Уште Кутија за Слободни, Вкупно 200 Мали Мини Јужна Африка Знаме Cupcake чепкалки за заби или Ма?

2 Кутии Мини Јужна Африка Toothpick Знамиња, BOGO се Купи 1 Кутија од 100 и да Добие Уште Кутија за Слободни,

DEN 198.00

Од стока
Достапно.

BOGO се Купи една кутија со 100 toothpick знамиња по кутија и да се добие една кутија за слободни 200 знаме зема вкупно.Цел пред 2pm Источна Време и повеќето наредби брод истиот ден од понеделник до петок од Државата на Грузија.Хартија знамиња мерка 1.5" x 1" и се во прилог на 2.5" стандард дрво toothpick.Совршен за ресторани и барови, специјални настани 200 земја знаме toothpick знамиња.Овие слатки знаме зема се совршен служат како декорација за сендвичи, хамбургери, cupcakes или било свечена прилика како и на забавен начин да ја покаже својата гордост или славиме празник.

За производот

Купувачите избираат и