• Свеж
Ештон и Рајт - Класичен Гумичка - Латекс без Пластика Гума - Пакување од 2 Бела

Ештон и Рајт - Класичен Гумичка - Латекс без Пластика Гума - Пакување од 2 Бела

DEN 95.76

Од стока
Достапно.

Phthalate и латекс слободни гуми од премиум канцелариски бренд, Ештон и Јовановски.Високо квалитетни пластични нуди далеку поблаги искуство со помалку остатоци од конвенционалните rubbers.Ергономски дизајн и форма се прави на Класичен совршен за сите возрасти.Секој гумичка доаѓа во заштитен картон ракав и поединечно завиткани.Секој гумичка мерки 62 x 22 x 11mm.Ештон и Рајт - Класичен Гумичка - Латекс без Пластика Гума - Пакување од 2 Бела.

За производот

Купувачите избираат и