• Свеж
Замена на Копчето Фоб Случај Школка Одговара за Lexus ES ГШ GX Е LS LX RX SC ES300 GX470 GS300 Keyless Entry Далечински Управувач Клуч Фоб Покрие Домување 3 Копчиња (Црна Pack 2)

Замена на Копчето Фоб Случај Школка Одговара за Lexus ES ГШ GX Е LS LX RX SC ES300 GX470 GS300 Keyless Entry

DEN 1200.00

Од стока
Достапно.

【ОДЛИЧНА ЗАМЕНА СЛУЧАЈ ШКОЛКА】Ова е сосема нов keyless entry далечински случај за избраните возила.БЕЗ внатрешни работи (remote/електроника/transponder чипови) единица внатре. 【ДЕФИНИТИВНО ПАРИ SAVER】Најдобри замена далечински обвивка за клуч со скршени копчиња или носење на клучните случај. 【ЛЕСНО да се ЗАМЕНИ】Сите што треба да направите е да го вклучите внатрешните компоненти од вашиот стар далечинскиот клуч фоб на нашиот нов клуч случај и да ја инсталирате на вашиот оригинален клуч сечилото на ова копче обвивка. 【КОМПАТИБИЛНОСТ】Ако вашата актуелна клуч изгледа ИДЕНТИЧНО со еден прикажување во слики,овој клуч школка ќе одговара. 【Трајни Автомобил Копче Фоб Случај】Овој далечински обвивка е изграден да трае долго.Било каков проблем или прашање со овој keyless далечински надворешната обвивка,љубезно ве молам само да се чувствуваат слободни да контакт.Боја : Црна Пакет 2.

За производот

Купувачите избираат и