• Свеж
ZOIBV Компатибилен за Hyundai Копче Фоб Покрие со Keychain Целосна Заштита Мека TPU Копче Фоб Случај за Hyundai Sonata Elantra Реина Verna Tucson Mistra IX25 IX35 Smart Key (Црвено)

ZOIBV Компатибилен за Hyundai Копче Фоб Покрие со Keychain Целосна Заштита Мека TPU Копче Фоб Случај за Hyundai

DEN 335.76

Од стока
Достапно.

【Внимание】ве Молиме проверка на вашиот клуч фоб модел пред купување.Дури и ако автомобил модел е иста, но автомобилот клуч може да биде различен, врз основа на различни година на производство, па ве молиме Двојно Проверете ги вашите Клучни Фоб со слика на лево, пред Купување. 【Компатибилни Модели】клучните фоб случај одговара за Hyundai Sonata, Sonata PHEV, Tucson, Verna, Verna RV, 2015-2016 Elantra, 2014-2016 Реина, 2013-2017 Mistra, 2015-2017 IX25, 2013-2015 IX35. 【Високо Квалитетен Материјал】Ова копче фоб маска направена со премиум TPU и ABS пластика.Тоа е wearproof, влијание-отпорни, отпорно на гребење.Боја го прави вашиот клуч фоб изгледа нови и премиум.Вистинска Кожа копче синџирот држи вашиот копчињата да бидат загубени, што го прави лесно да се носат наоколу, погоден за мажите и жените. 【360 степени Заштита】автомобил копче покрие со 360 степени на заштита кои го штитат вашиот скапи копче фоб.Заштитете го вашиот key фоб од паѓање, шокантни, гребење и прашина.Направи вашиот клуч фоб секогаш чувајте нова и безбедна.Малку, но мудро инвестиции за заштита на вашиот скап автомобил копче фоб. 【Не се Меша Сигнал】клучните покрие со прецизни исечок кој совршено се вклопува за Hyundai копче.На TPU транспарентен капак заштита на копчиња сите околу себе, кои можете лесно притискање на копчиња.Тоа не пречи на функционирањето на клучните и не ја покривајте логото на грбот на копчето.Ова копче ги покрие направени со мека TPU материјал, тоа е флексибилни и издржливи. 360 степени целосна заштита ги штити вашите скапи копче фоб од паѓање и гребење.Нејзините сит и не пречи на функционирањето на копче на сите.Доаѓа со мини шрафцигер и клучните прстен да им помогне на безбедна за да се фоб.Боја го прави копчиња изгледа единствен, Вие веќе не ќе мора да се грижите за поставување на вашиот копчето надолу некаде и заборавање на тоа.Ве молиме двојно проверете ги вашите keyless entry копче фоб изгледаат исто како оној што се предвидени во клучните изглед слика како слика подолу.Дури и ако типот на возилото е иста, автомобилот клуч може да биде различен, врз основа на различни година на производство.Одговара за.Hyundai Sonata, Sonata PHEV,.Hyundai Tucson.Hyundai Verna, Verna RV.Hyundai 2015-2016 Elantra.Hyundai 2014-2016 Реина.Hyundai 2013-2017 Mistra.Hyundai 2015-2017 IX25. Hyundai 2013-2015 IX35. Ова копче ги покрие направени со мека TPU материјал, тоа е флексибилни и издржливи. 360 степени целосна заштита ги штити вашите скапи копче фоб од паѓање и гребење.Нејзините сит и не пречи на функционирањето на копче на сите.Доаѓа со мини шрафцигер и клучните прстен да им помогне на безбедна за да се фоб.Боја го прави копчиња изгледа единствен, Вие веќе не ќе мора да се грижите за поставување на вашиот копчето надолу некаде и заборавање на тоа.

За производот

Купувачите избираат и