• Свеж
EYANBIS Силикони Копче Фоб Покритие Одговара за 2021 2019 2020 Kia Sportage Sorento Telluride Форте K5 Ниро Seltos Душата Smart Key Автомобил Додатоци Далечински Копче за Заштита на Случај - Црно-Ц

EYANBIS Силикони Копче Фоб Покритие Одговара за 2021 2019 2020 Kia Sportage Sorento Telluride Форте K5 Ниро

DEN 215.04

Од стока
Достапно.

Гума на автомобилот копче опфаќа компатибилен со 2021 2019 2020 Kia Sportage Sorento Telluride Форте K5 Ниро Seltos Душата, а НЕ се ВКЛОПУВААТ Копче за палење или Флип Клуч, Само за Притисни Старт Палење модел копче фоб.Пред да нарачате, ве молиме проверете дали на слика 2 е исто со вашата keyless entry.Пакет се Вклучени : 2 парчиња гума за повикување покрива.Не далечинскиот клуч, pls забелешка.Заштита : ви Заштедува пари од страна на заштита на вашиот скапи фоб копчето од кршење, гребнатини и вода spillage.Не се меша со далечински фоб сигнали.Примена : На видлив бои на фоб опфаќа се лесно да се најде, исто така, ги красат вашиот далечински keyless фоб, да се подобри целокупниот изглед и чувство на вашиот копчињата.Материјал : Направен од високо-квалитет со силиконска материјал кој го подобрува контрола на копчињата во вашите раце.За некои модели, мора да се отстранат за да се добие пристап до камериер копче.Дел број : YBSN028. Одговара тип : Возило се Специфични.Перформанси : ве Молиме визуелно да се спореди вашиот постоечки далечинскиот управувач или на копчето со слика 2 за да се обезбеди соодветна fitment.Лесно да се инсталира, едноставно поставете ја автомобил клучни заштитни држачот за вашиот постоечки клуч.Нема алатка е потребно.Веднаш да се подобри изгледот на вашиот далечински управувач фоб копче.Спречување на гребење, персонализирате & разубават вашиот клуч.Прецизно дизајнирани копче фоб покрие изработени со врвен квалитет со силиконска.Unqiue бои им помогне да го најдете вашиот фоб кога ќе го положивме тоа некаде.Компатибилен со : Одговара за Kia Sportage Sorento Telluride Форте K5 Ниро Seltos Душата, а НЕ се ВКЛОПУВААТ Копче за палење или Флип Клуч, Само за Притисни Старт Палење модел копче фоб Пакет се Вклучени : 1 x Силикони Копче Маска, Црна Боја 1 x Силикони Копче за Капакот, Црвена Боја.

За производот

Купувачите избираат и