• Свеж
SK ОБИЧАЈ w/Црна База Вистински Карбонски Влакна GTR Стил Копче Фоб Заштитна Маска Случај Компатибилен со Nissan или Infiniti Овална Форма Keyless Entry Далечинскиот

SK ОБИЧАЈ w/Црна База Вистински Карбонски Влакна GTR Стил Копче Фоб Заштитна Маска Случај Компатибилен со Nissan

DEN 1679.76

Од стока
Достапно.

Компатибилен со Нисан и компатибилен со Infiniti 2/3/4/6-копче за повикување fobs. [Висок Квалитет] Направени од вистински карбонски влакна, мала тежина и издржливи.Тоа е обложена со нула-отпорни на УВ се лекува слој, кои се отпорни на влијание, исчезнува и корозија. [Одлична допир] површината е полиран и светло се третира за да се обезбеди високо-крај, уникатен и стилски декорација стил. [Не-деструктивни инсталација]може да биде инсталиран директно, без дупчење. [ЗАБЕЛЕШКА] на Вашиот автомобил модел и година не можат да бидат наведени, како и останатите модели, исто така, имаат копчињата на различни форми.За 2007-2017 Nissan Altima За 2007-2017 Nissan Армада.За 2009-2017 Nissan GT-Р За 2011-2017 Nissan Juke.За 2009-2017 Nissan Maxima За 2007-2017 Nissan Murano.За 2015-2017 Nissan Note За 2007-2017 Nissan Потрагата.За 2007-2017 Nissan Непријателските За 2014-2017 Nissan Непријателските Спорт.За 2007-2017 Nissan Титан За 2008-2017 Nissan Обратно.За 2014-2017 Nissan Обратно Забелешка За 2007-2017 Nissan X-Trail.За 2008-2016 Nissan 370 Z.За 2007-2016 Nissan Граница.За 2007-2016 Nissan Sentra.За 2007-2015 Nissan Pathfinder.За 2009-2014 Nissan Cube.За 2007-2015 Nissan Xterra.За 2015 Година Nissan Непријателските Одберете.За 2014-2017 Infiniti Q70 За 2015-2017 Infiniti Q70 L.Направени од вистински карбонски влакна, мала тежина и издржливи.Тоа е обложена со нула-отпорни на УВ се лекува слој, кои се отпорни на влијание, исчезнува и корозија.Долниот дел е направен од алуминиум и нема да исчезнат по anodizing.Ефикасно да се заштити копчето од неуспехот, гребење и прашина.Покаже оригиналната логото и изгледот на вашиот автомобил за скролување.Совршен изглед и нудат голем затегнувачка.Убава боја направи вашиот клуч фоб изгледа нови и стојат надвор.И тоа нема да влијае на јачината на сигналот пренос на вашиот автомобил, клуч на сите.За 2007-2017 Nissan Altima За 2007-2017 Nissan Armada For 2009-2017 Nissan GT-Р За 2011-2017 Nissan Juke For 2009-2017 Nissan Maxima За 2007-2017 Nissan Murano For 2015-2017 Nissan Note За 2007-2017 Nissan Quest For 2007-2017 Nissan Непријателските За 2014-2017 Nissan Непријателските Sport For 2007-2017 Nissan Титан За 2008-2017 Nissan Обратно За 2014-2017 Nissan Обратно Забелешка За 2007-2017 Nissan X-Trail For 2008-2016 Nissan 370 ZFor 2007-2016 Nissan Frontier For 2007-2016 Nissan Sentra For 2007-2015 Nissan Pathfinder For 2009-2014 Nissan Cube For 2007-2015 Nissan Xterra For 2015 Година Nissan Непријателските Select For 2014-2017 Infiniti Q70 За 2015-2017 Infiniti Q70 L.

За производот

Купувачите избираат и