• Свеж
Lind Кујна 10pcs Креативни Рамен Копче Прстен DIY Keychain Додатоци Метал Копчето Подели Прстен Сребрен Срце Облик

Lind Кујна 10pcs Креативни Рамен Копче Прстен DIY Keychain Додатоци Метал Копчето Подели Прстен Сребрен Срце

DEN 215.76

Од стока
Достапно.

Тип : 10pcs Рамен Копче Прстен, Одговара за сите видови на облека и кеси додатоци, мали приврзоци закачалка, накит рачно изработени конектори, keychains итн.Направен од висок квалитет на метални материјали, ' рѓа и корозија, цврсти и издржливи, долг животен век.Креативни сребро срце облик на копче прстен, едноставен и елегантен дизајн, мазна и текстура стил, никогаш не одат надвор од стил.Круг отворање, лесно да го инсталирате или отстраните, не е лесно да се изгубат, поудобно и побезбедно да се користи.Погодни да се носат како keychains или висат на кеси како украс виси ring итн.Тип : Креативни Рамен Копче Прстен Облик : Срцето Материјал : Метал Боја : Сребро Одговара За : Сите видови на облека и кеси додатоци, мали приврзоци закачалка, накит рачно изработени конектори, keychains итн.Направен од висок квалитет на метални материјали, ' рѓа и корозија, цврсти и издржливи, долг животен век.Креативни срце облик на копче прстен, едноставен и елегантен дизајн, мазна и текстура стил, никогаш не одат надвор од стил.Круг отворање, лесно да го инсталирате или отстраните, не е лесно да се изгубат, поудобно и побезбедно да се користи.Погодни да се носат како keychains или висат на кеси како украс виси ring итн.Пакет : 10pcs Рамен Копче Прстен.

За производот

Купувачите избираат и