• Свеж
Попуст Keyless Замена Неисечени Автомобил Keyless Entry Далечински Фоб Клуч е Компатибилен со OHT692713AA, OHT692427AA, KOBDT04A

Попуст Keyless Замена Неисечени Автомобил Keyless Entry Далечински Фоб Клуч е Компатибилен со OHT692713AA, OHT692427AA,

DEN 430.80

Од стока
Достапно.

Попуст Keyless замена неисечени празно палење автомобил копче keyless entry далечинското.Програмирање Можете да го направите тоа самите со помош обезбедени инструкции ако имате две фабрика мајстор клучеви, кои во моментов работат за возилото.Го заменува KOBDT04 A, OHT692713 AA, OHT692427 AA.Ве молиме да ги прочитате сите детали за да ја потврдите вашата нарачка соодветна дел.Целосен далечински со сите електроника и батерии вклучени, секој далечински е тестиран пред да се испрати за да бидете сигурни дека тоа е емитува.Далечински клучеви ќе бидете во можност да програма себе со користење на сет на инструкции.Мора да имате два фабрички оригинални мајстор клучеви, кои во моментов работат за возилото да се направи програмирање себе, инаку посета на возачот или автомобилска locksmith ќе бидат потребни за сечење и програмирање!Копчињата мора да се намали пред да било програмирање обид.Далечински клучеви се замена предмети, не се оригинални предмети, но ќе изгледа и функционира само како оригиналот би.

За производот

Купувачите избираат и