• Свеж
TGBJE медицинска Сестра Хумор Подарок Ренална медицинска Сестра Накит Урина Добри Раце Keychain Dialysis Техника Подарок

TGBJE медицинска Сестра Хумор Подарок Ренална медицинска Сестра Накит Урина Добри Раце Keychain Dialysis Техника

DEN 239.76

Од стока
Достапно.

Рака Печат : "Урината Добри Раце".Мерка : Ова Keychain 3*3cm.Симпатична, хумористични графички Keychain за медицински сестри во Трансплантација единица, urology, dialysis медицински сестри, нефролози, CCHT, Бубрежна Dialysis Техничар, други стручни лица кои се занимаваат со бубрезите.Глупо апсурдно игра на зборови, а симпатична игра на зборови!.Нашата "Urologist Урина Добри Раце Urology јазичните досетки Urology Професионални Подарок" е совршен уметнички дела и дизајн за urologist.Исто така, голем подарок идеја за Роденден, Божиќ и сите Прилики за Мажи или Жени.Тоа доаѓа со сомот торбичка,подготвени за kinki.Време на испорака : проценетите време на испорака ќе биде 8-15 дена да пристигне во САД ( премиер превозот не е вклучен ),ве молиме игнорира време на испорака,тоа е само стандардно време на .Накит Грижа Совети : 1.Избегнување на хемикалии и се погодени. 2.Ги накит со мека крпа. 3.За да се спречи tarnishing, ве молиме да го исклучите кога пливање или преземање на туш. 4.Парфем е, исто така, корозивни да накит.Носете го вашиот парфем пред ставање на парче.

За производот

Купувачите избираат и