• Свеж
Најдобар Пет Материјали Куче Измет Кеси Течење Доказ - Мешани Бои, 240 Кеси (MX-240)

Најдобар Пет Материјали Куче Измет Кеси Течење Доказ - Мешани Бои, 240 Кеси (MX-240)

DEN 239.76

Од стока
Достапно.

Течење Отпорни на Сите Намена Измет Кеси – Дизајнирани со rip-отпорни технологија која држи до оние голема, валкана мензи, нашиот измет кеси се совршени за сопствениците кои сакаат преземање на нивниот пес или куче во парк, на долги прошетки, или патувања низ град.Smart Пластика – Нашите миленичиња отпад кеси се исполнет со D2 W додаток на кои им помага да се распаѓа побрзо од традиционалните пластика.Брзо Расчистување прават Лесно – Нашите разноврсна кучешки измет кеси се подебели, потрајни, и има лесен-солза перфорации да се направи полесно да се повлече само една далеку од ролна.Ова значи помалку време стоејќи околу и повеќе време за чистење.Поддржува Мали до Големи Раса Кучиња – Овие куче измет кеси се 13" x 9" во големината кои го прават тоа полесно да ги собереш и безбедно чување неуредна измет и депозити за сите видови на раси, од chihuahuas да боксери да Labradors.Доверливи Обезбедување на Квалитет – Овде, во Најдобар Пет Материјали, ние го направи миленичиња измет кеси и домашно милениче додатоци коишто поддржуваат сопственици и нивните четириножни пријатели.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се допрат и ние ќе се обезбеди брзо, сигурен поддршка.ТЕШКИ КЕСИ ДИЗАЈНИРАН СО МАЈКАТА ПРИРОДА ВО УМОТ во Потрага за тешки-должност куче измет торби кои не се лесно да се кршат?Попаметни отпад, вреќи кои може да се самоуверено да го фрли во ѓубре?Потоа ќе ви се допаднат нашите нова и подобрена куќи кеси.Се вративме на цртање одбор и создадена од екстра-б течење-доказ кеси направени со користење на специјална состојка тајната зад овој паметен технологија?Заверена додаток познат како d2w Тоа го скратува животот на нашите кеси на крајот на својот корисен живот, кога тој завршува во отворена средина Така што getto фрли вашето домашно милениче отпад без уништување на животната средина, Тука се повеќе причини ќе loe овие силни измет кеси Изработени со 15 microns-густа пластика за поголема сила - Добро запечатени шевовите се спречи кеси од расцепен - На нетранспарентно дизајн маски содржината на кеси - Миризливи со јасмин мирис кој ја чува мирис во заливот - Многу лесно да се одвои од тркалаат благодарение на високо-квалитетни перфорации Големина, со 13 (L) x 9 (H) за да се справи со измет од сите раси - Тие ви остави доволно простор на врвот за да се создаде јазол - Backd со 100% задоволството на клиентите Оди напред се тешки-должност измет кеси дека може да се фрли вина-слободни.

За производот

Купувачите избираат и