• Свеж
Savagrow 2 парчиња 8Inch Тешки Плоштадот Светилка Нијанси Харфа го Држачот за Маса и Подни Светилки,Злато

Savagrow 2 парчиња 8Inch Тешки Плоштадот Светилка Нијанси Харфа го Држачот за Маса и Подни Светилки,Злато

DEN 287.76

Од стока
Достапно.

Пакет : 2 парчиња Светилка Нијанси и дополнителни инструкции во пакет.Големина : Светилка нијанси дијаметар : 8 Inches,погоден за голем абажур 9" - 10" високи.Материјал : Направен од висок квалитет на железо,electroplated површина,anticorrosive,antirust,Издржливи.Лесно е да се користи : светилка сенка е отстранливи.При инсталирањето,затегнете и двете страни да се внатре,а потоа се стегне на топката главата за да се поправи на маса светилка или подот светилка.Широко се Користи : за Голема светилка додатоци,може да се користи за маса светилка,кат светилка,стои светилка,биро ламба итн.Функција Едноставен и модерен дизајн, многу погоден за домашна декорација, може да направи вашата мебел имаат кралски стил и уметничка атмосфера Лесно да се инсталира и пакетот е спроведен со инструкции за референца Спецификација Материјал : железо метал Пакет : 2 парчиња Боја : Злато Производ тежина : 101g Производ Димензии : 22*10.2*2.5 cm/8.67"4.02"0.98" Топло информации ве Молиме овозможи 1-3 см грешки поради прирачник за мерење.Поради различни монитор, бојата може да биде малку различен од слика, ве молам прости ми.

За производот

Купувачите избираат и