• Свеж
Ulysses Селски Индустриски Farmhouse Фенер Подот Светилка Dimmable LED Lumiled 60 Високи Темно Масло Протри Бронза Отвори Метален Кафез Arched Врвот на Арм Дневна Соба Читање Куќа Спал?

Ulysses Селски Индустриски Farmhouse Фенер Подот Светилка Dimmable LED Lumiled 60 Високи Темно Масло Протри

DEN 3599.76

Од стока
Достапно.

Вкупно : 60" висока.Круг база е 10 1/2" широк.Вклучува една јасна стакло 7 700 вати лумен ST19 dimmable LED сијалица.On-off во линија вклучите кабелот.Индустриски фенер-стил на подот светилка.Од Френклин Железо Работи бренд.Темно масло-протри бронза заврши со меки злато и ивица.Метална конструкција.Arched врвот на арм со метални фенер кафез околу изложени сијалица.Донесе современите индустриски дизајн за вашата дневна соба или спална соба со овој елегантен подот светилка од Френклин Железо Работи.Криви рака и виси фенер дизајн се спарени со темно масло-протри бронза заврши со меки злато ивица да се создаде елегантен земе на урбаните инспирирани од стилот.Ретро Lumiled-стил сијалица сјае топло внатре подот светилка е отворен кафез дизајн.Најдобар на индустриски стил е поставен силуета во оваа бронза метал фенер подот светилка.

За производот

Купувачите избираат и