• Свеж
ZHONGJI Smart Допир ПОС Систем Вграден во Термички Печатач Сите во еден каса со ПОС Софтвер за продажба на Мало или Ресторан Факултативна

ZHONGJI Smart Допир ПОС Систем Вграден во Термички Печатач Сите во еден каса со ПОС Софтвер за продажба на Мало

DEN 17517.60

Од стока
Достапно.

Нашите ПОС-Софтвер обезбеди каса функција потребни за Бизнис : Платежна/Order/Попуст/Исходот итн.Секундарната Екранот може да се прикаже на Нови Производи и Попуст Информации или да се Користат како за Рекламирање на Екранот.Нашите Екран на Допир ПОС Совршен за Ресторан, Бар, Салон, Овошје Продавница, Пици, Кафе, Супермаркет, Облека Продавница, Шминка Продавница, Пекарница, Погодност, домашно Милениче Продавница, Кино, Мајката и Детето Продавница, Мало или други Бизниси. (Не Месечните Плати, Еден Купување, Цел Живот Употреба).

За производот

Купувачите избираат и