• Свеж
L'oreal Боја Riche Анти-стареењето Серум, Стабилна Слива, 0.13-Унца

L'oreal Боја Riche Анти-стареењето Серум, Стабилна Слива, 0.13-Унца

DEN 122.16

Од стока
Достапно.

Се одликува со напредни анти-стареењето состојки.Со анти-стареењето серумски овој моќен, усните се види веднаш, видливо подобрување.Изработени во Париз.Бакнеж на знаци на стареење, збогум.Нашите најдобри продажба lipcolour е сега на располагање со анти-стареењето серумски!боја riche анти-стареењето серумски палта вашите усни со богата, крем боја, а тоа е зајакната со L'Oreal е ексклузивни анти-стареењето серум, вклучувајќи Pro Xalyne, Колаген, Хијалуронска микро-сфери и Глицерин кој може да помогне да се создаде помлад изглед на усните.

За производот

Купувачите избираат и