• Свеж
MINGYUAN 3D Силикони Заградата за Удобно Лице Покривање Носи - 10 Компјутери Заштита на Кармин Маска за Внатрешна Поддршка Рамка, Обновливи Перат

MINGYUAN 3D Силикони Заградата за Удобно Лице Покривање Носи - 10 Компјутери Заштита на Кармин Маска за Внатрешна

DEN 215.76

Од стока
Достапно.

Мекост и Повеќе Простор за Дишење - Тоа држи на mas-к која ја покрива устата и носот за да креирате повеќе простор за дишење,особено во отворено спортски или топло време.3 D masc заградата е светла и тенка, направени од меки материјали, и е погодна за различни mas-к.Идеална Заштита за Шминка - Направете вашето лице покривање не да се држиме кармин, заштита на вашиот совршен шминка од се збркана.Безбедно и Обновливи - стенд заградата се направени од Храна одделение силиконски материјал е безбедно, перат и еднократно.Може да се мијат со сапун и вода, така што тоа може да се користи повеќе пати.Слатка Совети - ве Молиме чисти и disinfect пред употреба.Користење на двојно двострано лента или темата да се зацврсти на силиконски рамка врз маска може да се направи да работи подобро.Ако имате било производ прашање, ве молиме контактирајте со нас побрзо, ние ќе ја новиот еден или враќање во кое било време и нема потреба да се вратат.

За производот

Купувачите избираат и