• Свеж
7 Бои Мат Течен Кармин Во Собата, Долготрајни Сомот Усни Багра Течни Кармини,Водоотпорен Не-Стап Првенство Усна Сјај Подарок Сет

7 Бои Мат Течен Кармин Во Собата, Долготрајни Сомот Усни Багра Течни Кармини,Водоотпорен Не-Стап Првенство Усна

DEN 191.76

Од стока
Достапно.

【Мат Vlevet Усна Сјај】 Мат течен кармин има висок интензитет на пигмент за храбар, моментален нетранспарентно усна.На долго-одржи кармин содржи навлажнувачки состојки за удобно, emollient и свиленкаста сензација. 【Мат Кармин Комплет】 7 Бои сомот течен кармин во собата, не-стап купот / долготрајни / водоотпорен/ без исчезнува / криза.Сомот мат, високо заситени, високо пигментирани, лесно да се носат. 【Голема Покриеност】Интензивна боја со природни водоотпорен формула, целосна покриеност, високо пигментирани, не грижете се, темна кожа.Можете да го допрете или пијалок по користење на усна сјај, но немојте да јадете работи путер.Ако сметаш дека твоите усни се премногу сува, употребата на lip balm. 【Повод】класичен живописни бои се направи што повеќе зрели и шармантна, совршен за партиите, секојдневен живот, свадба шминка, итн.Богати и живописни спектар на звуци од неутрален во висока мода на ѕвонење долготрајни и водоотпорен, тешко е да исчезнат. 【Добар Подарок】Сјајна make-up за полнење седум бои со кутија, како совршен подарок за да се испрати на професионална шминка на одлуки, љубовници, семејството и пријателите кога Денот на Вљубените, роденден и други прослави.Спецификации : ИМЕ : мат течни lipstick NET СОДРЖИНА : 6×2.5 m|БРУТО ТЕЖИНА : 194g COLOR : две suits TERM : 3 years Package се вклучени : 6 Усна Сјај Sets Note : 1.Ве молиме овозможи 1-3мм се разликува поради прирачник за мерење.2.Поради различни екранот и друга светлина,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме за вашето разбирање.

За производот

Купувачите избираат и