• Свеж
6 KLEANCOLOR MADLY МАТ КАРМИН ПОСТАВИТЕ ХРАБАР ЖИВОПИСНИ РОЗОВА КАЈСИЈА УСНА СТАП + БЕСПЛАТНО EARRING од Kleancolor

6 KLEANCOLOR MADLY МАТ КАРМИН ПОСТАВИТЕ ХРАБАР ЖИВОПИСНИ РОЗОВА КАЈСИЈА УСНА СТАП + БЕСПЛАТНО EARRING од Kleancolor

DEN 253.20

Од стока
Достапно.

6 Целосна Kleancolor Мат Кармин Розова Боја Колекција !.На Madly Мат Кармин е совршена колекција на смели, живописни усна бои.БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ и ПОДАРОК : Се даваат 1 боја слободни earring по случаен избор од неколку бои.ALLFASHIONWEB САМО : СЛОБОДЕН EARRING + БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ. 6 KLEANCOLOR MADLY МАТ КАРМИН ПОСТАВИТЕ ХРАБАР ЖИВОПИСНИ РОЗОВА САКУРА УСНА СТАП LS1882 На Madly Мат Кармин е совршена колекција на смели, живописни усна бои со marvelously мат финиш.Кармини обезбеди долгорочно носи утеха, без сушење на усните или feathering.Klean Color претставува голема колекција се карактеризира со широк асортиман на бои, кои се движат од исклучен neutrals да vivacious сливи и сè друго во меѓувреме да ви помогне да се постигне најдраматичните и хармоничен изглед.Боја останува доследен и pout е лево неверојатно возвишеното и завидна. - Ќе Добиваат 6 Бои : 07 Кајсија 08 Сакура 09 Конго Розова 10 Свинче Банка 11 Трн 12 Parfaitn.

За производот

Купувачите избираат и