• Свеж
Мене&Hz Шарени Слоевит Tassel Обетки Бохемски Нивоа Tassel Druzy Студ Dangle Капка Обетки за Жените Тинејџерски Девојки Роденден на Божиќ Подарок Пријатели

Мене&Hz Шарени Слоевит Tassel Обетки Бохемски Нивоа Tassel Druzy Студ Dangle Капка Обетки за Жените Тинејџерски

DEN 359.76

Од стока
Достапно.

Овие забавни обетки од Природни Druzy скапоцен камен Studs и 3-Слој Тема Tassel Dangles во обемниот, hula-здолниште инспириран форма.Оваа tassel капка dangle earring е околу 3.35 во / 8.5 см должина, симпатична и елегантен.Тоа тегови само за 0.4 оз за еден пар earring, мала тежина и удобен за носење.Овие tassel dangly earring припаѓа на Бохемски стил, погодна за секојдневно носење, свадба, датумот, матурска или било прилики сакате да бидат повеќе шармантна и да добиете повеќе комплименти.Најдобрите подароци за Роденден, Годишнина, Денот на Вљубените, Ден на Мајката, Божик, Нова Година, Празник или било кој други фестивали, многу популарна со жени, девојки.Пакет вклучувајќи и Еден Пар Обетки со Пластични Капаци за заштита на обликот, Надградени Уво Backings што ќе остане за сигурно.Задоволни со вашето купување?Е нешто скршен? —Ве молам не се двоумела да не контактирате преку е-Маил, па ние може да ви обезбеди со замена или враќање на средствата. —Нашата 3 слоја tassel обетки хит на две клучни трендови одеднаш : Tassels и Боја.Shimmy цела ноќ долго во овие радосна на-тренд tassel обетки.Дали за вечер или секојдневието, тие се свежи и забава пристап до било облека.Ни веруваат, овие капка обетки се мора за било накит љубовник. —Постојат повеќе од 30 бои за опција.Секоја боја има различен стил.Без разлика дали сте облекување обична бела tee или гламурозна вечер gown, овие шарени tassel капка обетки ќе ја заврши својата секој поглед.Всушност, ние мислиме дека ќе ви се допаднат овие толку многу и сакате да се соберат еден пар на секоја боја!.Доаѓа во домот, накит кутија за kinki & чување.Тие би бил совршен обетки за било какви жени, млади девојки, мајка или ќерка, баба, сестри, најдобри пријатели, besties, сопруга, fiancée, девојка или себе си на Роденден, Валентин е Ден, Дипломирањето Ден, Денот на Мајката, Најслатко Ден, Годишнина, Божик, Нова Година, Холидеј..или едноставно како подарок изненадување за тоа посебно на еден!.Други Популарни накит од Мене&Hz.

За производот

Купувачите избираат и