• Свеж
Ultrafun Скијачки Ракавици екран осетлив на допир Водоотпорен Снег Ракавици со Прилагодливи врвката за околу Рака, -22°F Топло Зимско Отворено Спортски Windproof Ракавици з?

Ultrafun Скијачки Ракавици екран осетлив на допир Водоотпорен Снег Ракавици со Прилагодливи врвката за околу

DEN 431.76

Од стока
Достапно.

Памук, со руно наредени.Кука и Јамка затворање.Водоотпорен дланки доаѓаат со ergonomical свиткување државата, за да ги собере на човечки дланки подобро и поудобно да се носат.Прилагодливи врвка за околу Рака : Жените зимски ракавици дизајниран со кука и јамка врвката за околу рака и сплетам ребрести ракав на врвката за околу делови, прилагодлив за да ги собере различни зглобовите на различни големини, лесно да се носат и исклучување, ефикасно да се задржи внатрешната топлина и спречување на студениот бран од запишување.МАЖИ ЖЕНИ СКИ СНЕГ РАКАВИЦИ ВОДООТПОРЕН WINDPROOF екран осетлив на допир ладното време РАКАВИЦИ ЗА ЗИМСКО ОТВОРЕНО СПОРТСКИ ракавици дланка ширина : 4.7 инчи; ракавици зглоб должина : 7.1 инчи; ракави ширина : 9.4 инчи Мажи : Вкупна должина : 11.2 инчи; ракавици дланка ширина : 5.5 инчи; ракавици зглоб должина : 7.9 инчи; ракави ширина : 9.8 инчи Количина : 1 x Скијачки Ракавици Забелешка : бои може да постои мала разлика поради различни екрани Поради рачни мерења на локации, може да постојат некои големина грешка.

За производот

Купувачите избираат и