• Свеж
6 Компјутери Новороденче Болница Шапка Есен Зима Бебе Јазол Beanie Топло Бебе Капи Бебе Beanie Мека Младата Beanie за Бебе 0-12 Месеци

6 Компјутери Новороденче Болница Шапка Есен Зима Бебе Јазол Beanie Топло Бебе Капи Бебе Beanie Мека Младата

DEN 359.76

Од стока
Достапно.

памучен материјал.Карактеристики : Материјал : памук материјал во Боја : како што е прикажано на сликата Големина : околу 19 х 16 cm/ 7.Не се исуши со топол воздух компресор за да се избегне собирање.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Значајно Присутна : овие еластичен бебе девојка капи може да се носи на Божиќ, роденден, забава, бебе туш и секојдневниот живот; Тие се внимателен претставува за новородените бебиња да ја покажете вашата љубов и грижа.Мек и еластичен новороденче капи направи вашето бебе е малку главата остане удобно и да се заштити бебето од ветерот и студот.Овие капи обезбеди на вашето бебе и топлина и удобност, овозможувајќи им на вашето дете да уживаат во овој прекрасен свет.Симпатична и практична настава : Солидна боја и симпатична стил направи новороденото beanie лесно натпревар со секое новородено облека, погоден за секојдневна облека.Доволно Количество и Сигурен Квалитет : ќе добиете 6 парчиња новороденче капи за момчиња и девојчиња, кои можат да одговорат на вашето бебе е секојдневна употреба и замената потреби; исто така Можете да ги споделите овие капи со пријателите и семејството кои имаат потреба од нив; Направени од памучен материјал, овие убави капи се меки и удобни за допир, топло да се носат во пролет, есен, па дури и во зима.48 x 6,3 инчи со 16 cm/ 6,3 инчи јазол (погоден за бебиња 0-12 месеци стара) Пакетот вклучува : 6 x Новороденче болница капи Белешки : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Лесно да се чисти и да го замени : Младата шапка е перат, и доволен број на капи исто така го олеснуваат вашиот чистење и навремена замена.Се препорачува да се рака мие.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Применливи Прилики : на бебето главата обвива доаѓаат во 6 различни бои, можете лесно може да одговара на нив со различни стилови на бебе облека, погоден за бебе момчиња и девојки, се убаво да се носат дома или на отворено, и исто така соодветна партнери да се земе во собата на бебето фотографии.Бојата може да постои мала разлика поради различни екранот се прикажува.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.

За производот

Купувачите избираат и