• Свеж
На Север Се Соочуваат Младите О-Мега Beanie

На Север Се Соочуваат Младите О-Мега Beanie

DEN 1218.96

Од стока
Достапно.

Направени во САД или Увезуваат.ПОМ BEANIE.На wintertime класичен, ова beanie е дизајниран со модерна каблирање и exagerated пом за кул-времето изглед.ДЛАБОКО СЕ ВКЛОПУВААТ.На roomier, целосна покриеност одговара држи главата топло во ладно.МЕКА ТКАЕНИНА.Мека акрилик на платно нуди голема топлина на студот.СЕВЕРНА ЛИЦЕ.Логото клип етикета додава потпис изглед.ТКАЕНИНА.Тело : 100% акрил.Пом : faux крзно.

За производот

Купувачите избираат и