• Свеж
Новороденото Бебе На Фотографијата Реквизити Момче Девојка Капчиња Поврзана Животинско Пука Реквизити Облека

Новороденото Бебе На Фотографијата Реквизити Момче Девојка Капчиња Поврзана Животинско Пука Реквизити Облека

DEN 335.76

Од стока
Достапно.

Рака Мие Само.Симпатична & мода Бебе облека, новиот дизајн на бебето костим за фото реквизити, направи вашето бебе симпатична и убава.Совршен за фото снимањето тимови.Препорачуваме за 0-3 месец новороденче момчиња и девојки.Најдобри квалитети за ова бебе костуми, сорти боја и модел за вас да се избере, секој еден ќе му дадете на вашето бебе свежи нов изглед, убави и слатки.Бојата на овој објект може да биде малку поинаков поради резолуцијата на осветлување ефект или да се следи светлината итн.Ако имате било какви прашања, ве молиме јавете се во нашата служба за корисници.Ние ќе се обидеме потрудиме да обезбеди најдобра услуга и задоволување на сите наши потрошувачи.Новороденото Бебе на Фотографијата Реквизити Момче Девојка Капчиња Поврзана Животинско Пука Реквизити Тимови Функција, Погоден за околу 0-3 месеци бебето (За Референца Само) Пред да го носи, ние ви препорачуваме да може рака мие прво.Се надеваме дека ќе може да се разбере дека производот може да биде премногу голема или премногу мала за различни бебиња.Можете да користите дополнителна помош или промена на начинот на преземање на слики.моделот слики се за повикување само.Бојата на овој објект може да биде малку поинаков поради резолуцијата на осветлување ефект или да се следи светлината итн.Ако имате било какви прашања, ве молиме јавете се во нашата служба за корисници.Ние ќе се обидеме потрудиме да обезбеди најдобра услуга и ги задоволуваат сите наши клиенти Пакет Вклучувајќи Еден пакет вклучува 1 x Шапка + 1 x Шорцеви.

За производот

Купувачите избираат и