• Свеж
Jevindo Лифт Врвот Кафе на Маса, со простор за Чување-Дневна Соба, Почетен, Среден Век во Модерната -Up Прилагодливи Мебел Маса за Дома

Jevindo Лифт Врвот Кафе на Маса, со простор за Чување-Дневна Соба, Почетен, Среден Век во Модерната -Up Прилагодливи

DEN 3239.76

Од стока
Достапно.

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци. .Модерен и стилски : Со својот едноставен дизајн и неутрални бои, на кафе на маса, кој боли може да донесе модерна чувствуваат на секоја соба.На орев ефект врвот со мермерен ефект панели веднаш додава шарм.Невидливи за Складирање : мулти-функционални прилагодливи површината може да се обезбеди доволно простор за складирање за да додадете чувство на модата и функцијата на вашиот дом.Овој оддел може да ви помогне да ги задржи далечински контроли, игри и книги надвор од дофат, но, надвор од очите.Силни и издржливи : Тоа е дневна соба табелата со четири дебели метални нозе и безбедносна брава.Таа има силна стабилност и безбедна употреба.Кревање топ дизајн : проширена врвот може да се зголеми постојано да се обезбеди покрена работна станица или трпезарија, која е многу погодна за секој дневна соба, family room или home office.Лесно да се соберат и да се задржи : сите потребни хардвер и инструкции се вклучени.За чистење на дрвени кафе на маса, ве молиме избришете ја со мека сува крпа.Избегнувајте користење на хемикалии и средства за чистење во домаќинството.

За производот

Купувачите избираат и