• Свеж
Touch Pad Поврзете Cable18 Pin Flex Лента Кабел Touchpad Поврзете Кабел за Playstation 5 PS5 Контролер

Touch Pad Поврзете Cable18 Pin Flex Лента Кабел Touchpad Поврзете Кабел за Playstation 5 PS5 Контролер

DEN 239.76

Од стока
Достапно.

Ве молиме потврдете го овој објект е вистинскиот модел што треба пред ставање ред.Повеќето поправка делови се погодни само за посебен модел.Применлив модел : Playstation 5 PS5. Производи вклучуваат : 1 BUC 18pin Touchpad Поврзете Кабел.

За производот

Купувачите избираат и