• Свеж
Бен Шерман Мажите Quilted Лесни Packable Puffer Грб

Бен Шерман Мажите Quilted Лесни Packable Puffer Грб

DEN 957.36

Од стока
Достапно.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Два пред zippered страна џебови Внатрешни работи отворите додаток џебови Патент гаража Кутија quilted шема Бен Шерман логото парче на ракав Увезени Внатрешни работи Јакна Материјал Содржина : Школка 100% Полиестер Назад/Страна Поставата 92% Најлон 8% Spandex Пред/Ракав Поставата 100% Најлон Нега : Машина за Миење.

За производот

Купувачите избираат и