• Свеж
Sprayway Мажите Torridon М Јакна

Sprayway Мажите Torridon М Јакна

DEN 4084.80

Од стока
Достапно.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Полиестер.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.Ткаењето 3-слој GORE-TEX 75 D PFCec слободни Рециклиран полиестер Обичен Ткаат Ткаенина нуди високо ниво на заштита.Худ одгледува на, целосно прилагодливи ридот аспиратор со жичана врв и да се тркалаат подалеку табот функција.Zips 2-начин центар пред zip со двојно бура гарда.Џебовите 2 архивиран страна џебови со мапата полица, 1 внатрешниот архивиран водат softshell џеб, 1 внатрешниот водат мрежа elastane граница скривам џеб.Нашите совршенство hillwalking школка.Целосно опремен и изградена околу нашите "Функцијата Прв' етос.

За производот

Купувачите избираат и