• Свеж
Колумбија Мажите Timberline Тројно Осветленост Зимска Јакна

Колумбија Мажите Timberline Тројно Осветленост Зимска Јакна

DEN 2491.20

Од стока
Достапно.

Оваа машка зимска јакна се нуди во широка палета на бои и големини.КЛАСИЧЕН ТРИ-ВО-ЕДНО ДИЗАЈН : Оваа мажите есен и зима грб е класичен 3-во-1 " решение.Постојат два градите џебови, две zippered страна џебови и внатрешна безбедност џеб да задржи предмети сигурна и безбедна.МЕКА РУНО ЛАГЕР : Дизајнирани да zip во надворешната школка за дополнителна слој на топлина и удобност, овој внатрешен јакна, исто така може да се носи посебно на сува поблаги дена премногу.100% Најлон; 100% Полиестер.Професионално конструиран во Колумбија, со експерт собранието и квалитет на крои, тој нуди прецизна одговара и долговечност во држи до против тешките временски услови.

За производот

Купувачите избираат и