• Свеж
Ancicraft Refills Хартија 6 Дупка А5 5.7 Х 8.25 Инчи Наредени Занает Хартија за Лабава Лист Врзивно Лаптоп 100 Листови / 200 Страници

Ancicraft Refills Хартија 6 Дупка А5 5.7 Х 8.25 Инчи Наредени Занает Хартија за Лабава Лист Врзивно Лаптоп 100

DEN 364.80

Од стока
Достапно.

Hight квалитет дебели 100gsm трудови нема да крварат иако кога го користите фонтана пенкало.Мазна, конзистентен, чиста, наредени страници се направи сте во добро расположение кога пишувате.Линија игра : 0.9 cm/ 0.35".Жолта кафена боја ја прави трудови изгледа многу гроздобер.Paper size А5 : 5.7 х 8.25 Инчен(14.5x21cm), вклучуваат 100 Листови, 200 Страници.Празно тешко хартија за напред и назад за да се заштити внатрешноста трудови многу добро.Ancicraft 6 дупка refills хартија за монтирање стандард излет со 6-прстен лабава лист врзивно средство.

За производот

Купувачите избираат и