• Свеж
Роботот Играчки за 5 годишни Момчиња, Изградба Автомобил Играчки за Деца 3 4 5 6 7 8 години, 5-во-1 Градење на МАТИЧНИ Момчиња Играчка како Божиќ, денот на Благодарноста Р?

Роботот Играчки за 5 годишни Момчиња, Изградба Автомобил Играчки за Деца 3 4 5 6 7 8 години, 5-во-1 Градење

DEN 959.52

Од стока
Достапно.

✿Изградба Автомобил Играчки : 5 во 1 изградбата играчки поставите лесно може да се претвори во Робот, или расклопување на 4 повлечат камиони и 1 инерција напред камион.Тие се Багер/ Булдожер/Кран/Миксер и Депонија Камион, кој лесно може да се претвори во повеќе DIY комбинации.Секој камион може да се движи самостојно. ✿Образовни и Забава : учење s рака од повреда.Ние донесе богата комбинација на транспортното Возило и камион игри заедно за да донесе повеќе забава за вашите деца.Пет транспорт се во комбинација со повеќе различни играчки.Сите овие може да бидат зачувани на Камион Возило.Оваа играчка поставена е механизирана со мотор звуци s hands-on координација и имагинација.Тркалезни и мазни рабови дизајн може да provent chlids страна од повреда.Ние донесе богата комбинација на транспортното Возило и камион игри заедно за да донесе повеќе забава за вашите деца.Пет транспорт се во комбинација со повеќе различни играчки.Сите овие може да бидат зачувани на Камион Возило.Оваа играчка поставена е механизирана со мотор звуци .Материјал : Тешки-должност ABS;.Висок-квалитет, не-токсични, BPA-free;.Издржливи и долготрајни;.Многу погодна за социјална или еден играч игри.

За производот

Купувачите избираат и