• Свеж
ИКТ Палка МАПАТА Сензор 3 Жица - 3 Бар Тули Конектор Приклучок Pigtail Големиот Национален Firebird Турбо ОЕМ Одделение TXL Жици, Инструментално, Delphi Конектор, да ги Заклучува

ИКТ Палка МАПАТА Сензор 3 Жица - 3 Бар Тули Конектор Приклучок Pigtail Големиот Национален Firebird Турбо ОЕМ

DEN 407.76

Од стока
Достапно.

Собрани со ОЕМ инструментално, ОЕМ (конектор, да ги заклучуваат, фоки, и терминали),(користи ОЕМ подигнат жица бои) за совршено се вклопуваат.Собрани во Вичита, Канзас со САД направени ОЕМ одделение TXL жица.Wire Конектор Pigtail.Жица Pigtail Вклучува 6 Инчи На Фабрика Боја Жица.Највисок Квалитет на Жица Конектори На Пазарот, За Повеќето Сигурен, Најдолго Трајни Врски.Проверете фотографии одблизу да се види дали вашиот сензор или конектор ги има истите усогласување слотови.Собрани во Вичита, Канзас со САД направени ОЕМ одделение TXL жица.Компатибилен со генетски модифицираните "Тула" стил на 3-Бар МАПАТА сензор.Вклучува : 1 pigtail w/ 6 инчен жица води.Собрани со ОЕМ инструментално, ОЕМ Delphi (конектор, да ги заклучуваат, фоки, и terminalsuses ОЕМ подигнат жица бои.Проверете фотографии одблизу да се види дали вашиот сензор или конектор ги има истите усогласување slots Assembled во Вичита, Канзас со САД направени ОЕМ одделение TXL wire Compatible со генетски модифицираните "Тула" стил на 3-Бар МАПАТА сензор Вклучува : 1 pigtail w/ 6 инчен жица leads Assembled со ОЕМ инструментално, ОЕМ Delphi (конектор, да ги заклучуваат, фоки, и terminalsuses ОЕМ подигнат жица бои.

За производот

Купувачите избираат и