• Свеж
Bememo Polyhedral Метал Dices Поставите Цинк Легура со Емајл Цврст Метал за DND Игра, Tabletop RPG, Занданите и Џинови, Математика, 7 Парчиња Коцки во Собата со Црн Сомот Торба (Црна, Цр

Bememo Polyhedral Метал Dices Поставите Цинк Легура со Емајл Цврст Метал за DND Игра, Tabletop RPG, Занданите

DEN 431.76

Од стока
Достапно.

Износот на пакет : D20, D12, D10, D10 (перцентил), D8, D6, и D4, 7 парчиња од цврст метал polyhedral коцки во вкупно, секој сет е опремен со црн сомот торба, чувајте ги на коцки чисти и безбедни, нема да се изгуби.Широк опфат на usages : добра игра додаток за ваша употреба и замената, ги споделите со вашите пријатели и семејство, компатибилен со многу tabletop rpg игри, како занданите и џинови, војна чекан, pathfinder, свет, алтернативниот рок, yahtzee, херој scape, игри со карти и математика.Квалитет на материјалот : овие dices се направени на квалитетот цинк легура метал со сјајна глеѓ заврши, мазна површина и добар сјај, водоотпорен и оксидација-доказ, трајни доволно за долг животен век.Се фати вашите очи : тешка рака се чувствуваат со добар метал текстура, добро избалансирани за валање, да ви даде подобра игра чувство, бојата на polyhedron е многу убава и обоени број може да се види јасно.Различни бои : дојде со различни бои за вашиот избор и споделување на, ве направи кул во играта, ве молиме погледнете на сликите за специфични информации пред да купите.Квалитет на материјалот : Овие dices се направени на квалитетот цинк легура метал со сјајна глеѓ заврши, мазна површина и добар сјај, водоотпорен и оксидација-доказ, трајни доволно за долг животен век.Широк опфат на usages : Добра игра додаток за ваша употреба и замената, ги споделите со вашите пријатели и семејство, компатибилен со многу tabletop rpg игри, како занданите и џинови, pathfinder, свет, алтернативниот рок, војна чекан, yahtzee, херој scape, игри со карти и математика.Се фати вашите очи : Тешка рака се чувствуваат со добар метал текстура, добро избалансирани за валање, да ви даде подобра игра чувство, бојата на polyhedron е многу убава и обоени број може да се види јасно.Карактеристики : Материјал : квалитет на цинк легура метал со сјајна глеѓ finish Color : како слики shown Quantity : 7 pieces Package вклучува : 7 x Polyhedral метал dices Note : Мали предмети, ве молиме да ги задржи подалеку од деца.

За производот

Купувачите избираат и