• Свеж
Зајакот Играчки за Заби, рачно изработени Од Природни Органски Apple Стапови и се Игра Топки Bunny Џвакање Играчки за Миленичиња Кафез Додатоци за Зајаци Гвинеја Свињи C

Зајакот Играчки за Заби, рачно изработени Од Природни Органски Apple Стапови и се Игра Топки Bunny Џвакање

DEN 239.76

Од стока
Достапно.

????【Природни Безбедно Органски Играчки】На bunny играчки се направени од 100% природни apple гранките и трева топки, не-токсични и еколошки ратан, гранки & трева топки имаат висок fibrils содржина и се совршено сигурен за џвакање.Тоа би можело да се промовира гастроинтестиналниот подвижност на мали животни и ќе се намали напнатоста. ????【Промовира Здрави Заби】Зајаци се помогна за мелење нивното растење на забите за оптимално орална и здравјето на забите со овие apple џвакање стапчиња.Тие исто така да префрлувате миленици' поголемо внимание и да се помогне во спречување на домашни миленици од џвакање кафези и други мебел. ????【Играчки И Додатоци За во Кафез】Идеален зајакот џвакање играчки за мали миленичиња со двојна глава метал суспензија string може да се откажам од страна или на врвот на кафез, која подобро инспирира на домашно милениче љубопитност и свежина, дозволувајќи им на домашни миленици да се џвака подобро. ????【Две Бонус Забава Топки】 Секоја топка е направено од сите различни-сите-природни влакна - врба и ратан.Обезбеди разновидност на природни consistencies и влакна густина за вашето домашно милениче да се доживее.Само под 2 инчи, совршено големина за изведба. ????【Подарок За Мали Миленичиња】Нашите мали animial милениче играчки вклучува еден милениче млечни играчка која има 7 компјутери apple дрвени стапови и 6 компјутери сено топки, и 2 мини забава топки.Sutiable за зајаци, chinchillas, верверички, bunnys, папагали, гвинеја свињи, хрчаци, gerbils и други глодари.Карактеристики 100% природни органски apple гранките и внимателно одбрани квалитетни Тимотеј трева 100% рачно изработени, не индустриското загадување Круг трева топката е повеќе веројатно да предизвика милениче интерес ЗОШТО да ИЗБЕРЕТЕ НАС : Заштита на забите од мали домашни миленици и да се обезбеди здрави заби раст Може да се промовира инстинкт на домашно милениче џвакање Помага да се забрза гастроинтестиналниот подвижност, рамнотежа на цревната флора и дефекација повеќе здрави.Опсегот На Примена : Погоден за гвинеја свињи, верверички, верверички, зајаци, папагали, хрчаци, gerbils и други глодари Мерки на претпазливост : Ние сакаме да се направи вашето домашно милениче живот повеќе пријатно!Ако не сте задоволни со нашите производи, ние ќе ви даде целосна наплата или нова замена.Ве молиме чувајте го вентилирани и не го стави во влажна место.Добиете Овие Зајакот Играчки И Нека Вашето Домашно Милениче Мали Животни Се Кандидира Диви!Bunny Играчки се погодни за зајаци, chinchilla, gueania свиња, хрчак џвакање.

За производот

Купувачите избираат и