• Свеж
Cuterabit 22PCS на Деца Алатка во Собата, DIY Инженерски Алатки за Полнење, Претендираат Игра Играчка Алатки за Момчиња, Преносни Случај, Премија Роденден Подароци за Возра?

Cuterabit 22PCS на Деца Алатка во Собата, DIY Инженерски Алатки за Полнење, Претендираат Игра Играчка Алатки

DEN 359.76

Од стока
Достапно.

22pcs деца алатка сет вклучуваат лента, клуч, завртка возачи, рачни пили, шлем, завртка, завртка капа, се удави блокови, картички, налепници и ранец случај.На лесни и малата големина алатки се погодни за деца малку раце.Тие им помогне на момчето да се доживее столар игри.Играчка алатка за полнење е дизајниран за да ја активирате имагинацијата на децата.Оваа алатка за полнење дава вашиот момчиња се добие тони fun.By со користење на овие алатки, децата ќе биде многу возбуден за да се биде малку мајсторот.Во меѓувреме, тие може да направи многу DIY работи, кои помагаат да се подобри нивната физичка флексибилност и рака координација око, креативно мислење и фината моторика вештини, и да се стимулира нивната имагинација.Cuterabit деца алатка подесување ќе биде многу добар подарок за било кој повод, како што улога игра, класа награда, празник играчки подарок, роденден или Божиќ подарок.Случајот може да се користи како ранец.Децата може да се стави своите играчки или кукли во неа, и може да го земе со нив, кога патуваат.Ова алатки поставени се сретне со НАС играчки стандард.Сите тие се направени од издржлив ABS пластика материјали.Не постојат остри предмети или рабови.Вие не мора да се грижите за деца повреда на себе додека тие играат.

За производот

Купувачите избираат и