• Свеж
Снешко Каубој Гроздобер Метал Знак Среќен Божиќ Ѕид Оркестарот Дома Кафе Дневна Соба Бар Клуб Божиќ Подароци за Нова Година Ѕид Декорација 12x18 Инчи

Снешко Каубој Гроздобер Метал Знак Среќен Божиќ Ѕид Оркестарот Дома Кафе Дневна Соба Бар Клуб Божиќ Подароци

DEN 477.84

Од стока
Достапно.

Size : 20cmx30cm(8inch*12inch)/30cmx40cm(12inch*16inch)/30cmx43cm(12inch*17inch)/30cmx45.5cm(12inch*18inch)/40 cmx60 cm(16inch*24inch).Гроздобер Ретро Снешко Постер Метал Калај Знак Божиќ, Нова Година Ѕид Декорација Подарок.Висок Квалитет:Издржливи Материјали И Безбедност-Ѕидот Декорација Знаци Се Направени Од Високо-Квалитетен Калај Метал.Издржливи И Нема Да Се Деформира.Водоотпорен, Висока Температура Отпор, Не Бледнее На Отворено, Лесен За Складирање И Повторна Употреба За Многу Години.Постојат Укината Завиткан Рабовите На Секоја Страна За Да Се Обезбеди Безбедност.Применливи Сцена:Имаме Внимателно Дизајнирани Ова Лого, Преземање На Сите Аспекти Во Предвид, Што Го Прави Лесен За Читање Од Било Каде.На Едноставни И Стилски Дизајн Го Прави Погоден За Ѕид Декорација Во Дворот Хотели И Ресторани, Барови, Клубови, Кафулиња, Ресторани, Билијард Соби, И Клубови.Исклучителен Дизајн:На Калај Знак Е Отпечатена, Тоа Не Е Навистина Rusty, И Тоа Е Отпечатена Со Водоотпорен И Анти-Отсјај High-Definition Дигитално Печатење Со Мастило.Таа Има Потреба Од Повеќе Веродостојни Ретро Впечатоци.Без Оглед На Сончева Светлина, Ветер Или Други Екстремни Временски Услови, Метални Калај Логото Нема Да Исчезнат.Најдобар Подарок:Исклучителна Подароци-Креативни, Едноставни И Стилски Дизајн На Метални Плочи, Совршен Подароци За Семејството И Пријателите На Божиќ, Роденден, Денот На Благодарноста, Housewarming, Семејни Дружења И Забави.

За производот

Купувачите избираат и