• Свеж
CHUNNONG Ѕид Скулптура Метал Занаети Дома Хотел Ѕид-Монтирани на Ѕид Декорација, Модерен Минималистички Железо Метал Декорација (Големина : 180x84cm)

CHUNNONG Ѕид Скулптура Метал Занаети Дома Хотел Ѕид-Монтирани на Ѕид Декорација, Модерен Минималистички Железо

DEN 551.76

Од стока
Достапно.

Исклучителна боја појавување, полн со напредок : железо производство на фалсификување процес е различен од други ѕидни декорации, три-димензионални, транспарентен и истакнати. 100% рачно изработени, стилски ковано железо, трајни, чиста и светла, додавајќи модерен боја во вашиот дом.Ѕидот декорација е направен од метал, елегантен, и може да биде совршено декорирани во дневна соба, кујна, купатило, спална соба или градина.Тоа исто така може да се користи за свадба декорација.Шупливи дизајн, помешани заедно : Од златна фолија процес е празен, и шупливи три-димензионални дизајн е полесно да се инсталира и го прави соба шарени.Димензии : 120 x 56 cm, 150 x 70 см, 180 x 84 cm Function : Decoration Material : Iron Type : Modern Shape : Irregular Craft : Рака-painted Applicable сцена : дневна соба ѕид декорација тип : iron Packaging и транспорт : капка-отпорни пена packaging Material : Iron Process : фалсификување, златна фолија, заварување, рачно насликана.

За производот

Купувачите избираат и