• Свеж
Исламската Дома Декор Врамени Виси Ѕид Уметност Муслимански Подарок Ayatul Kursi, Nazar Dua, и Bereket Dua 11 x 17in (Злато)

Исламската Дома Декор Врамени Виси Ѕид Уметност Муслимански Подарок Ayatul Kursi, Nazar Dua, и Bereket Dua 11

DEN 744.00

Од стока
Достапно.

Лиен смола (густа пластика) ѕид плоча дома декор подарок објект.Прикажува Ayatul Kursi / Nazar Dua / Изобилство Dua (Bereket) на арапски calligraphy.Совршен дома декор објект за Муслимански семејства, како и подарок за Eid, Shahadah, свадба, или други посебен повод. 28 x43cm (11 x 17in).Направен во Турција; се Должи на процесот на производство и рака-заврши детали, оваа ставка може да има ситни несовршености.Боја : Злато.

За производот

Купувачите избираат и