• Свеж
Pictor Подарок Метал 11 Декоративни Ayatul Kursi Ѕид Уметност, Куранот, арапски Calligraphy, Исламската Подарок за Муслимани, Рамазан, Eid Мубарак, Златна и Црвена Боја Beaded

Pictor Подарок Метал 11 Декоративни Ayatul Kursi Ѕид Уметност, Куранот, арапски Calligraphy, Исламската Подарок

DEN 838.80

Од стока
Достапно.

⭐ Материјал : Обоените монистра, цинк и други метали. ⭐ Големина и Боја : Должина 19,5" – 10,8".Црвени и Златни бои се користат во производот модел. ⭐ Рачно изработени : производот е рачно изработени токму од нашиот тим на занаетчии. ⭐ Пакет : Нашите производи ќе бидат внимателно спакуван во меур заврши и картон за да се осигура дека тие ќе ти стигне во совршена состојба. ⭐ Употреба : може да се користи како talisman, амајлија, Ѕид декорација/виси форт тој затворени простории и на отворено.Како себе, може да подарок овој Исламски Ѕид Уметност, на родендени, Денот на Вљубените или други прилики.Зошто овие Исламската Ѕид Виси Декорација?За разлика од нејзините колеги, ние во комбинација метал со квалитетот на печатење.Сите наши украси задржат меѓународни лиценци.Материјал : Обоените монистра, цинк и други метали.Големина и Боја : Должина 19,5" – 10,8".Зелена, Сина, Црвена и Златна, Сребрена бои се користат во производот модел.Рачно изработени : производот е рачно изработени токму од нашиот тим на занаетчии.Пакет : Нашите производи ќе бидат внимателно спакуван во меур заврши и картон за да се осигура дека тие ќе ти стигне во совршена состојба.Употреба : може да се користи како talisman, амајлија, Ѕид декорација/виси форт тој затворени простории и на отворено.

За производот

Купувачите избираат и