• Свеж
Pictor Подарок Ayatul Kursi Метал и Ткаенини Полиестер Декоративни Ѕид Виси Tapesrty Уметност, Куранот, арапски Calligraphy, Исламската Подарок за Муслимани, Рамазан, Ал Adha, Eid Мубара?

Pictor Подарок Ayatul Kursi Метал и Ткаенини Полиестер Декоративни Ѕид Виси Tapesrty Уметност, Куранот, арапски

DEN 286.80

Од стока
Достапно.

⭐ Материјал : Обоените монистра, цинк, метал и Полиестер Платно. ⭐ Големина и Боја : Должина 3.9" – 9.8".Црвени и Златни бои се користат во производот модел. ⭐ Рачно изработени : производот е рачно изработени токму од нашиот тим на занаетчии. ⭐ Пакет : Нашите производи ќе бидат внимателно спакуван во меур заврши и картон за да се осигура дека тие ќе ти стигне во совршена состојба. ⭐ Употреба : може да се користи како talisman, амајлија, Ѕид декорација/виси форт тој затворени простории и на отворено.Како себе, може да подарок овој Исламски Ѕид Уметност, на родендени, Денот на Вљубените или други прилики.Зошто овие Исламската Ѕид Виси Декорација?За разлика од нејзините колеги, ние во комбинација метал со квалитетот на печатење.Сите наши украси задржат меѓународни лиценци.Материјал : Обоените монистра, цинк, метал и Полиестер Fabric Size и Боја : Должина 3.9" – 9.8".Злато бои се користат во производот модел.Рачно изработени : производот е рачно изработени токму од нашиот тим на craftsmen Package : Нашите производи ќе бидат внимателно спакуван во меур заврши и картон за да се осигура дека тие ќе ти стигне во совршена состојба.Употреба : може да се користи како talisman, амајлија, Ѕид декорација/виси форт тој затворени простории и на отворено.

За производот

Купувачите избираат и