• Свеж
50 Мали Маслиново Дрво Џеб/Држи Крстови

50 Мали Маслиново Дрво Џеб/Држи Крстови

DEN 2091.60

Од стока
Достапно.

50 мали рачни маслиново дрво Удобност или Дланка Крст од Витлеем.Одличен подарок идеја за секоја прилика само од Светиот Земја на Пазарот.Рачно изработени, во Витлеем, на Светата Земја.Доволно мала да се вклопи во вашиот џеб и да го користите колку што е потребно за време на молитвата.и медитација.Секој Крст е за 2.75 Инчи и доаѓа со сертификат за автентичност дека има, како и на молитвата "оче наш". 50 мала рака или џеб крстови.Доволно мала за да се задржи во вашиот џеб и задржете за да се поттикне и зајакне вашата вера и да ви даде сила на сите времиња.Одличен потсетник на Господа блискост до нас на сите времиња.Одличен подарок идеја за студентите, пациентите, верско, страдање и сите верни.Секој крстот доаѓа со посебна Автентичност на картичката и го има на тоа Господ молитва.Картичката има посебна област за да напишете подарок забелешка на грбот за вашиот подарок примачот .Само од Светиот Земја на Пазарот.

За производот

Купувачите избираат и