• Свеж
Stonebriar Колекција Леано Железо Вера Ѕид Крст

Stonebriar Колекција Леано Железо Вера Ѕид Крст

DEN 474.00

Од стока
Достапно.

Приказ на вашата вера и додадете гроздобер одблесокот на вашиот дом со Stonebriar е декоративни носи бронза леано железо ѕид виси на крст.Ѕидот крстот мерки 16" x 12.2" x 0.6" и е совршена големина за да се откажам сам или висат со други крстови да се создаде декоративни ѕидот на крстови.Овој метал крстот карактеристики елегантен fleur de lis дизајн акцентирани со бронза носи заврши давање на гроздобер се чувствуваат.Нашата единствена крстот доаѓа со прикачен клучалката закачалка и е лесно да се закачил со ноктите или завртка (Хардвер не се вклучени).Stonebriar декоративни леано железо крстот доаѓа во 2 различни стилови.Купи 1 стил или да ги купите двете и да се создаде свој уникатен ѕид премине во собата.Додадете гроздобер одблесокот до вашиот дом оркестарот при прикажување на вашата вера со Stonebriar е носење на бронза леано железо "Вера" ѕид крст.Овој крст карактеристики на fleur de lis дизајн со бронза носи заврши за селски гроздобер се чувствуваат.Крстот мерки 16 инчи со 12.2 инчи.Тоа може да бидат обесени со себе или висат оваа декоративни крст со други уникатни крстови или верска ѕид уметност да се создаде уникатен галерија ѕид за кујна, дневна соба, спална соба или ходникот.Крстот доаѓа со прикачен клучалката закачалка и е лесно да се инсталира со ноктите или завртка (Хардвер не се вклучени).Купи вашиот Stonebriar fleur de lis ѕид крстот денес и веднаш да додадете интерес за секоја соба во вашиот дом.

За производот

Купувачите избираат и